+48 665 292 829 biuro@eureka-reklamy.pl

Laser – usługi

Posiadamy ploter laserowy CO2 marki Seron SL 1280 o podstawowym polu roboczym wynoszącym 1200x800 mm i mocy 80 W. Laser jest wyposażony w przelotowy stół, co pozwala na obróbkę materiałów o szerokości 1200 mm i dowolnej długości. Dodatkowymi atutami tego urządzenia jest duży zakres regulacji położenia stołu roboczego w osi Z, oraz oś obrotowa z pomocą której możemy grawerować kubki, butelki, kieliszki it.p.

Cięcie laserem to precyzyjna metoda obróbki nawet drobnych detali z dokładnością do 0,001 mm i praktycznie 100% powtarzalnością. Dodatkową zaletą wycinania laserowego jest fakt, że krawędzie są jednolicie gładkie i obrabiany materiał nie wymaga dalszej pracy.

Materiały jakie możemy ciąć:
plexi, laminaty grawerskie, drewno, sklejka, karton, papier, korek, skóra, filc, guma.

Grawerowanie i znakowanie laserowe
Grawerowanie laserem to bardzo trwała, precyzyjna i efektowna forma znakowania materiałów. Laser gwarantuje bardzo wierne odzwierciedlenie zaprojektowanego wzoru na powierzchni przedmiotów, zapewnia elegancki i estetyczny wygląd po obróbce. Grawer laserowy może być umieszczony na wielu gatunkach materiałów, takich jak: plexi, laminaty grawerskie, szkło (w tym także lustra i lakobel), ceramika, drewno, sklejka, skóra, kamień.
Istnieje również możliwość laserowego znakowania metali z wykorzystaniem specjalnie dedykowanych do tego celu past lub proszków grawerskich.

WYBRANE REALIZACJE

Let’s Start Something new
Napisz do nas!

Przedstaw swój projekt. My dobierzemy ofertę.

Ochrona danych